paykwik
Paykwik Nerelerde Kullanılır ?
Temmuz 11, 2018
Paykasa Mobil Ödeme Yöntemi
Temmuz 20, 2018

Paykasa Nedir Nasıl Çalışır ?

paykasa

Paykasa Nedir ?

Paykasa , yurt dışı veya yurt içinde alışveriş yapabileceğiniz herhangi bir kimlik bilgisi içermeyen sanal karttır . Çalışma planı olarak içerisine yüklendiği kadar para harcanan bir karttır.

Paykasa sizler için en hızlı ve en güvenilir sanal kart imkanını sağlamaktadır . İstediğiniz ürün ister başka ülkede ister başka şehirde olsun fark etmeksizin güvenli bir alışveriş sağlamaktadır.

Paykasa Nasıl Çalışır ?

İhtiyaçlarımızın çoğunu sanal ortamdan karşıladığımız bu çağda insanları en fazla düşündüren ve belki bazı insanların alışverişten vazgeçiren bir kriterden bahsedeceğiz : Güvenlik sorunu !

İnternetten kolaylık ve güvenle alışveriş yapmak istiyorsanız size önerimiz paykasa kullanmanız nedenlerini gelin birlikte sorgulayalım ;

  • Paykasanın sizlere sunduğu ilk öncelik , ön ödeme sistemidir . Ön ödeme sistemi sayesinde yapacağınız ödemeleri güvence altına almış olacaksınız . En fazla aklımızı kurcalayan acaba hesabımdan daha fazla para çekilir mi ? sorusuna paykasa kullanan biri için cevabı daima hayır olacaktır. Bunun nedeni paykasa sistemi eskiden kullandığımız kontör sistemine benzemektedir . Ne kadar yüklerseniz o kadar kullanma hakkınız olacaktır .
  • Bir diğer önemli özelliği ise paykasa kartlarının bir kere kullanılmasıdır . Yani siz işleminizi tamamladıktan sonra kartınız bir başkasının eline geçse bile kartınız bir kere kullanıldığı için ikinciye kullanım hakkı sağlanmayacaktır .
  • Paykasa kartınızın üzerinde hiçbir kimlik bilgisi bulunmadığı için güvenle alışveriş yapabilirsiniz . Bilgilerinizin kimsenin öğrenmesine olanak vermemektedir .
  • Güvenli olmayan ve sertifikası olmayan alışveriş sitelerinde gezinip beğendiğiniz ürünü temin etmek istediğiniz de sizler için en hızlı ve güvenilir yol paykasa olacaktır . Hiçbir kişisel bilginiz bulunmadığı için bilgilerinize erişemezler sizde istediğiniz ürüne hiçbir sıkıntı yaşamadan sahip olursunuz .

Sizler için bu içeriğimizde paykasanın ne olduğundan ve hangi alanlarda kullanabileceğinizle ilgili bilgiler vermeye gayret ettik. Umarız işinize yarar bir bilgilendirme olmuştur. Biz Sanal Kart TR olarak 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir